Pružina + skleněná kulička

Pružina + skleněná kulička

99 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pružina + skleněná kulička

Pro kávovary:

K95L K2601L KLM1602 KLM2601Pro


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Pružina a skleněná kulička je náhradní díl určený pro automatické kávovary značky Kalerm a Lamanti. Tento drobný, avšak důležitý prvek je nezbytný pro správnou funkci kávovaru a jeho výměna může být jednoduchým způsobem, jak obnovit jeho plnou výkonnost. Pružina skleněná kulička je vyrobena z kvalitního materiálu a má dlouhou životnost.

Díky svému preciznímu zpracování a odolnosti je tento produkt ideální pro profesionální opraváře, kteří se specializují na servis kávovarů. S touto náhradní součástkou mohou rychle a efektivně vyřešit problémy s kávovarem a zajistit jeho bezproblémový provoz.

Pokud jste majitelem kávovaru značky Kalerm nebo Lamanti a potřebujete nahradit pružinu skleněnou kuličku, tento výrobek je pro vás ideální volbou. Umožní vám zachovat kvalitu vašeho kávovaru a prodloužit jeho životnost. S tímto náhradním dílem můžete být jistí, že váš kávovar bude pracovat spolehlivě a dlouho.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností. 

Detaily produktu
K47 72000136 73000148
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se