Vypouštěcí ventil

Vypouštěcí ventil

1 050 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pro kávovary:

K95L K2601L KLM1602 KLM2601Pro


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Vypouštěcí ventil pro automatické kávovary Kalerm | Lamanti je nezbytným doplňkem pro vaši kávovou techniku. Tento ventil umožňuje snadné a pohodlné vypouštění zbytkové vody z kávovaru, což napomáhá udržovat vaši kávovou techniku v optimálním stavu a prodlužuje její životnost. Díky tomuto ventilu můžete jednoduše a efektivně udržovat čistotu svého kávovaru a eliminovat riziko vzniku bakterií či plísní.

Vypouštěcí ventil Kalerm | Lamanti je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a spolehlivost. Jeho instalace je snadná a není třeba žádných speciálních nástrojů. Tento ventil je kompatibilní s většinou automatických kávovarů a jeho elegantní design se skvěle hodí do moderní kuchyně.

S tímto vypouštěcím ventilem pro automatické kávovary Kalerm | Lamanti si zajistíte maximální pohodlí, efektivitu a dlouhou životnost vaší kávové techniky. Nečekejte a dopřejte svému kávovaru ten nejlepší doplněk, který ho udrží v perfektním stavu po dlouhá léta.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností. 

Detaily produktu
Z5-2 8810101006
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se