Ozubené kolo spařovací jednotky Lamanti Kalerm

270 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Ozubené kolo spařovací jednotky kávovaru  Lamanti Kalerm .

Pro kávovary:

K95L K2601L KLM2601Pro


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Ozubené kolo spařovací jednotky kávovaru Kalerm Lamanti je kvalitní náhradní díl, který zajistí správnou funkci vašeho kávovaru. Tento důležitý komponent je klíčový pro správné spařování kávy a zajišťuje, že každá šálek kávy bude chutnat stejně dokonale.

Ozubené kolo je vyrobeno z odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a spolehlivou funkci. Díky preciznímu zpracování a kvalitním materiálům můžete mít jistotu, že vaše kávovar bude pracovat bez problémů a dosáhnete vždy dokonalého výsledku.

Montáž ozubeného kola je snadná a není třeba žádných speciálních nástrojů. Stačí ho jednoduše nasadit na správné místo a zajistit jeho pevné uchycení. Díky tomu můžete vyměnit ozubené kolo sami a ušetřit tak čas i peníze za servisní služby.

Pokud si přejete udržet svůj kávovar v optimálním stavu a zajistit mu dlouhou životnost, je důležité pravidelně provádět údržbu a výměnu potřebných dílů. Ozubené kolo spařovací jednotky je jedním z klíčových komponentů, které by měly být vždy v perfektním stavu.

Díky ozubenému kolu spařovací jednotky kávovaru Kalerm Lamanti si můžete být jisti, že vaše oblíbená káva bude vždy chutnat stejně dokonale a vaše kávovar bude pracovat spolehlivě a efektivně. Nečekejte proto a zajistěte si tento důležitý náhradní díl ještě dnes!
Detaily produktu
B37 79000091
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se