Násypka na kávu Lamanti | Kalerm

1 300 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Násypka na kávu Lamanti Kalerm Bartscher. 

Pro kávovary:

K95L


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view
Náhradní násypka na kávu pro automatické kávovary Lamanti Kalerm je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy, který vlastní tento skvělý kávovar. Tato násypka je navržena tak, aby perfektně odpovídala specifikacím kávovaru Lamanti Kalerm a zajistila optimální výkon a chutnost každé šálku kávy.

Díky této násypce budete mít vždy po ruce čerstvě namletou kávu, která dodá vaší kávě jedinečnou chuť a aroma. Násypka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které zajistí bezpečné a hygienické skladování kávy. Navíc je velmi snadné ji používat a čistit, což vám ušetří spoustu času a námahy.

Díky náhradní násypce na kávu pro automatické kávovary Lamanti Kalerm si můžete být jisti, že vaše káva bude vždy dokonale připravena a bude mít skvělou chuť. Nechte se unést vůní čerstvé kávy a dopřejte si každé ráno skvělý start do nového dne.

Náhradní násypka je nezbytným doplňkem pro každého majitele automatického kávovaru Lamanti Kalerm a zajistí, že vaše káva bude vždy dokonalá. Díky této násypce si můžete být jisti, že vaše káva bude vždy čerstvá a chutná, a že si každý šálek kávy opravdu užijete.

Náhradní násypka na kávu pro automatické kávovary Lamanti Kalerm je skvělým doplňkem pro každého milovníka kávy, který si chce dopřát jedinečný zážitek z každé šálku kávy. Nečekejte a pořiďte si tento skvělý doplněk ještě dnes a dopřejte si každý den chuťovou explozi plnou vůně a chuti čerstvé kávy.
Detaily produktu
H 8810301004
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se