Konektor F | Kalerm

Konektor F

170 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Konektor F Pro kávovary:

K2601L  KLM2601Pro


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Konektor F pro automatické kávovary Kalerm Lamanti je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy, který si rád dopřeje dokonalou šálek kvalitní kávy. Tento konektor vám umožní snadno připojit váš automatický kávovar k vodovodnímu řádu, což znamená, že se už nikdy nebudete muset starat o doplňování vody do nádrže. To vám ušetří čas a usnadní přípravu vaší oblíbené kávy.

Konektor F je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Navíc je snadno instalovatelný a kompatibilní s kavovary Kalerm Lamanti, což zajišťuje bezproblémové použití. S tímto konektorem si můžete být jisti, že vaše kávovary budou vždy plně funkční a připravené k přípravě lahodné kávy pro vás a vaše blízké. Užijte si dokonalou chuť kávy každý den s konektorem F pro automatické kávovary Kalerm Lamanti.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností. 

Detaily produktu
Z2-1 79000128
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se