Kapučinátor | Kalerm

Kapučinátor

950 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pro kávovary:

K95L K2601L


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Kapučinátor Kalerm je skvělým doplňkem pro vaši domácí kávovar od značky Kalerm. Tento díl vám umožní připravit si lahodnou italskou kávu s hustou pěnou přesně podle vašich představ. S jednoduchým ovládáním a elegantním designem se tento kapučinátor snadno integruje do vaší kuchyně a přinese vám každé ráno radost z dokonalé kávy.

Díky kapučinátoru Kalerm si můžete vychutnat skvělou kávu bez nutnosti chodit do kavárny. Stačí si vybrat svou oblíbenou kávu a za pár okamžiků si můžete vychutnat kvalitní kapučíno nebo latte doma. Kapučinátor Kalerm je vyroben z kvalitních materiálů a nabízí spolehlivý výkon po dlouhou dobu.

Pokud hledáte dokonalý doplněk pro váš automatický kávovar od Kalerm, pak je kapučinátor Kalerm tou správnou volbou pro vás. Užijte si každé ráno dokonalou kávu s kapučinátorem Kalerm.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností. 

Detaily produktu
Z11 8810302012
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se