Elektromagnetický ventil | Kalerm

Elektromagnetický ventil | Kalerm

1 200 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pro kávovary:

K95L 


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Elektromagnetický ventil Kalerm je nezbytnou součástí automatických kávovarů od renomovaného výrobce Kalerm. Tento ventil zajišťuje spolehlivé ovládání průtoku vody a páry, což je klíčové pro správnou přípravu lahodné kávy. Díky své kvalitní konstrukci a preciznímu zpracování je tento elektromagnetický ventil odolný a dlouhodobě spolehlivý.

Díky použití tohoto ventilu v automatických kávovarech Kalerm si můžete být jisti, že vaše oblíbená káva bude vždy připravena s maximální chutí a aroma. Navíc, díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání kávovaru s tímto ventilem si můžete snadno připravit svou kávu přesně podle svých preferencí.

Nenechte nic náhodě a vsaďte na kvalitu a spolehlivost s elektromagnetickým ventilem Kalerm pro automatické kávovary. S tímto produktem budete mít jistotu, že vaše každodenní rituál pití kávy bude ještě příjemnější a komfortnější. S Kalermem si užijete skvělou kávu každý den!

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností. 

Detaily produktu
Z12 8810302002
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se