Drenážní těsnicí kroužek | Kalerm

Drenážní těsnicí kroužek

35 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pro kávovary:

K95L K2601L KLM1602 KLM2601Pro


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Drenážní těsnicí kroužek od značky Kalerm je nezbytným náhradním dílem pro automatické kávovary této značky. Tento těsnicí kroužek je určen k zajištění bezpečného a spolehlivého provozu kávovaru tím, že těsně uzavírá drenážní otvor. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování je tento kroužek odolný vůči opotřebení a prodlužuje životnost vašeho kávovaru.

Lamanti od značky Kalerm jsou odborně vyvinuté prostředky pro opravu kávovarů. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby poskytly efektivní a trvalé řešení pro běžné problémy s kávovary, jako jsou netěsnící spoje nebo poruchy čerpadla. Díky lamanti můžete snadno a rychle opravit svůj kávovar bez nutnosti drahých opravárenských služeb.

Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní náhradní díly pro váš automatický kávovar, produkty od značky Kalerm jsou ideální volbou pro vás. Díky nim můžete udržet svůj kávovar v optimálním stavu a neustále si užívat čerstvě připravenou kávu doma i v kanceláři.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností. 

Detaily produktu
K42 73000037
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se