Převodní trubka čerpadla

Převodní trubka čerpadla

25 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Převodní trubka čerpadla

Pro kávovary:

K95L K2601L KLM1602 KLM2601Pro


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Převodní trubka čerpadla je důležitou součástí automatických kávovarů Kalerm a Lamanti, která zajišťuje správný chod celého zařízení. Tato trubka je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Díky této trubce může být čerpadlo efektivně přemísťováno vodu do kávového systému, což v konečném důsledku zajišťuje perfektní přípravu lahodné kávy.

Pokud jste majitelem automatického kávovaru Kalerm nebo Lamanti a zjistíte, že vaše trubka čerpadla potřebuje výměnu, není třeba zoufat. Stačí si zakoupit tuto náhradní trubku a s trochou šikovnosti ji sami vyměnit. Vaše kávovar bude opět fungovat jako nový a budete moci pokračovat v přípravě lahodné kávy, kterou si zamilujete.

Nenechte si ujít tuto kvalitní náhradní díl pro váš automatický kávovar Kalerm nebo Lamanti a nechte své sentry vychutnat si dokonalou šálek kávy každý den.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností. 

Detaily produktu
Z6-2 73000084
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se