Píst spařovací jednotky

Píst spařovací jednotky

120 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pro kávovary:

K95L K2601L KLM1602 KLM2601Pro


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Píst spařovací jednotky pro automatické kávovary Kalerm | Lamanti je kvalitní náhradní díl, který je určen pro opravu a údržbu automatických kávovarů značky Kalerm | Lamanti. Tento píst je vyroben z odolného materiálu a zajišťuje správný tlak pro vytvoření lahodné kávy s bohatou pěnou. Díky tomuto pístu můžete snadno a rychle opravit svůj kávovar a znovu si užívat skvělou chuť kávy v pohodlí vašeho domova.

Píst spařovací jednotky je kompatibilní s různými modely automatických kávovarů Kalerm | Lamanti, což zajišťuje širokou možnost použití tohoto dílu. Pokud se vám začne zdát, že vaše káva není tak chutná jako dříve nebo se objeví problémy s tvorbou pěny, může být čas na výměnu pístu spařovací jednotky. S tímto náhradním dílem bude váš kávovar opět fungovat jako nový a budete si moci vychutnat skvělou kávu každý den.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností. 

Detaily produktu
Z6-3 8810101024
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se