Krabice termobloku

Krabice termobloku

250 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pro kávovary:

K95L K2601L KLM1602 KLM2601Pro


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Krabice termobloku Kalerm je skvělým doplňkem pro všechny majitele automatických kávovarů značky Kalerm. Tato krabice je navržena tak, aby perfektně seděla na vašem kávovaru a udržovala váš termoblok v optimální teplotě. Díky této krabici si můžete být jisti, že vaše káva bude vždy připravena s maximálním aroma a chutí.

Krabice termobloku Kalerm je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Navíc je jednoduchá na použití a snadno se čistí. S touto krabicí si můžete být jisti, že vaše investice do automatického kávovaru Kalerm bude stát za to.

Pokud jste milovník kvalitní kávy a chcete si užívat každého šálku v maximální kvalitě, pak je krabice termobloku Kalerm pro vás to pravé. Nechte se hýčkat luxusním designem a skvělými vlastnostmi této krabice a užijte si každý šálek kávy jako nikdy předtím. 

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností. 

Detaily produktu
Z 79000610
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se