Box termobloku

Termoblok box

160 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pro kávovary:

X460


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

Kryt termobloku automatického kávovaru Kalerm Lamanti .

Termoblok box automatického kávovaru Kalerm Lamanti je nezbytnou součástí každého kávovaru, který využívá termoblok k ohřevu vody pro přípravu kávy. Tento kryt je navržen speciálně pro model Kalerm Lamanti, což zaručuje perfektní pasování a ochranu termobloku před vnějšími vlivy.

Termoblok box je vyroben z odolného materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon. Jeho hlavní funkcí je chránit termoblok před prachem, nečistotami a jinými nežádoucími látkami, které by mohly ovlivnit kvalitu kávy. Díky tomu se zlepšuje celkový výkon kávovaru a prodlužuje se jeho životnost.

Termoblok box automatického kávovaru Kalerm Lamanti je také esteticky příjemný doplněk kávovaru, který zlepšuje jeho vzhled a celkový dojem. Díky preciznímu zpracování a modernímu designu se skvěle hodí do každé moderní kuchyně a dodává kávovaru luxusní vzhled.

Další výhodou krytu termobloku je jeho jednoduchá instalace a údržba. Stačí ho jednoduše nasadit na termoblok a zajistit, aby byl správně upevněn. Při potřebě čištění lze kryt snadno sundat a očistit vodou nebo jemným čisticím prostředkem. Díky preciznímu zpracování a perfektnímu sedění na kávovaru dokáže kryt efektivně izolovat termoblok a udržovat tak teplotu kávy po celou dobu přípravy.

Celkově lze říci, že kryt termobloku automatického kávovaru Kalerm Lamanti je nezbytnou součástí každého kávovaru tohoto typu. Jeho funkčnost, odolnost, estetický vzhled a jednoduchá údržba ho činí ideální volbou pro každého milovníka kvalitní kávy, který si chce užívat maximálního komfortu a spolehlivosti při přípravě své oblíbené nápoje.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
Z03 79000954
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se