2-cestný konektor

2-cestný konektor

85 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

2-cestný konektor  Pro kávovary:

K95L


X460K95LK2601L
Exploded view-X460K95 service manual 1Service system user manual
K95 service manual 2
K95 service manual 3
K95L exploded view

2-cestný konektor pro automatické kávovary Kalerm | Lamanti je nezbytný doplněk pro všechny milovníky čerstvé kávy. Tento inovativní konektor umožňuje připojení kávovaru k vodovodnímu řádu, což znamená, že nemusíte ručně dolévat vodu do nádržky kávovaru. To vám ušetří čas a usnadní přípravu kávy každý den.

Konektor je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Jeho design je elegantní a moderní, takže bude skvěle doplňovat vaši kuchyňskou linku. Konektor je kompatibilní s automatickými kávovary značky Kalerm a Lamanti, což znamená, že můžete být jisti, že perfektně zapadne a bude správně fungovat.

Díky 2-cestnému konektoru pro automatické kávovary Kalerm | Lamanti si můžete užívat čerstvou kávu každý den bez zbytečné námahy. Užijte si dokonalý šálek kávy bez stresu a s maximálním komfortem díky tomuto praktickému doplňku.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností. 

Detaily produktu
Z2-2 79000127
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se