Vodní filtr pro trubku d.8mm, filtrování 240 mikron

48 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Vodní filtr pro trubku d.8mm, filtrování 240 mikron .

celková délka 55mm, délka těla 26mm, průměr těla 21mm .
Vhodné pro kávovary Rocket, Saeco, Spinel .

Vodní filtr pro trubku kávovaru je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy. Tento filtr s průměrem 8 mm je navržen tak, aby perfektně pasoval na trubku vašeho kávovaru a zajistil optimální filtraci vody.

Jednou z klíčových vlastností tohoto filtru je jeho schopnost filtrovat vodu a odstraňovat nečistoty a nežádoucí látky s velikostí až 240 mikronů. To znamená, že voda, která projde tímto filtrem, bude čistá a bez nečistot, což má přímý vliv na kvalitu vaší kávy.

Díky tomuto filtru se můžete spolehnout na to, že vaše káva bude chutná a lahodná každý den. Navíc filtr pomáhá prodloužit životnost vašeho kávovaru tím, že chrání jeho trubku před ucpáním a znečištěním. To zase znamená, že budete mít méně starostí s údržbou a servisem vašeho kávovaru.

Instalace tohoto filtru je snadná a rychlá, stačí ho jednoduše nasadit na trubku vašeho kávovaru a je připraven k použití. Navíc je tento filtr vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči teplotním změnám a chemikáliím, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost.

Pokud jste vášnivým milovníkem kávy a chcete si užívat každou šálek té nejkvalitnější kávy, pak je tento vodní filtr pro trubku kávovaru s průměrem 8 mm to pravé pro vás. Dopřejte si tu nejlepší chuť kávy a prodlužte životnost svého kávovaru s tímto skvělým filtrem. Vaše ranní rituály si zaslouží jen to nejlepší!
Detaily produktu
D01 9V48009 5136733
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se