Vodní filtr nerezový ø 9x1,5 mm

17 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Vodní filtr nerezový ø 9x1,5 mm .

CASADIO - QUINDICI .
CIMBALI -
M28, M34, M39-GT .
FAEMA -
E61, E61 JUBILE, E61 LEGEND, EMBLEMA, EMBLEMA A, EMBLEMA S, ENOVA, STYLEMA, STYLEMA A, STYLEMA S . 

Vodní filtr nerezový ø 9x1,5 mm je kvalitní a odolný produkt, který je ideální pro filtrování vody v domácnosti nebo v průmyslových prostředích. Tento filtr je vyroben z nerezové oceli, což zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost vůči korozivním látkám.

Jeho průměr je 9 mm a tloušťka je 1,5 mm, což zajišťuje efektivní filtraci vody a zachycení nečistot a nečistot. Díky své konstrukci je tento filtr snadno instalovatelný a udržovatelný. Stačí ho jednoduše připojit k vodovodnímu potrubí a voda projde filtrem, kde jsou odstraněny veškeré nečistoty.

Vodní filtr nerezový ø 9x1,5 mm je skvělým řešením pro ty, kteří chtějí mít čistou a zdravou vodu k dispozici. Filtruje vodu na úrovni mikročástic a odstraňuje z ní nežádoucí látky, jako jsou chlor, těžké kovy nebo bakterie. Díky tomu je voda z tohoto filtru nejen chutnější, ale také zdravější.

Navíc vodní filtr nerezový ø 9x1,5 mm je ekologickým řešením, které vám pomůže snížit množství plastových lahví a obalů, které by jinak spotřebovali na zakoupení balené vody. Díky tomu nejen že šetříte životní prostředí, ale také ušetříte peníze.

Celkově lze tedy říci, že vodní filtr nerezový ø 9x1,5 mm je skvělým investicí do čisté a zdravé vody pro vaši domácnost nebo průmyslové provozy. Jeho kvalitní konstrukce a účinná filtrace zaručují, že budete mít vždy k dispozici vodu bez nečistot a nežádoucích látek.
Detaily produktu
D38 1160511
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se