Vodní filtr nerez D.8,6MM H.22,5MM

27 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Vodní filtr nerez pro kávovary D.8,6MM H.22,5MM.

Nerezový filtr GRP WEGA style ø 8/6.5x22.5 mm .

Vodní filtr nerez pro kávovary je nezbytným doplňkem pro každého milovníka dobré kávy. Tento filtr je vyroben z kvalitní nerezové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči korozivním látkám obsaženým ve vodě.

Díky svému kompaktnímu designu s rozměry D.8,6MM H.22,5MM se tento filtr snadno instaluje do většiny kávovarů a zajistí, že váš nápoj bude vždy chutný a čistý. Filtr efektivně odstraňuje nečistoty, vápenaté usazeniny a nežádoucí příměsi z vody, což má za následek výrazné zlepšení chuti a vůně vaší kávy.

Díky použití vodního filtru nerez pro kávovary se také prodlužuje životnost vašeho kávovaru tím, že chrání jeho citlivé komponenty před poškozením způsobeným tvrdou vodou. To vám ušetří nejen peníze za pravidelnou údržbu a opravy, ale také vám umožní si užívat dokonalou kávu každý den.

Nezapomeňte pravidelně měnit vodní filtr podle doporučení výrobce kávovaru, abyste dosahovali optimálních výsledků a prodloužili životnost vašeho oblíbeného kávovaru. Investice do vodního filtru nerez pro kávovary se vám jistě vyplatí ve formě dokonale chutné kávy a dlouhé životnosti vašeho kávovaru. Užijte si každou šálek kávy naplno s tímto kvalitním vodním filtrem! 
Detaily produktu
E19 8w0044
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se