Cívka ventilu Parker 9W 230V ZB09

Cívka ventilu Parker 230V ZB09

659 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Cívka ventilu Parker 230V ZB09 9W 220/240V 50/60 Hz.

Vhodné pro kávovary: 

ASTORIA CMA BEZZERA BRASILIA ECM ELEKTRA EXPOBAR FAEMA FIORENZATO C.S. GAGGIA MARZOCCO NUOVA SIMONELLI PAVONI PROMAC RANCILIO RENEKA SAN MARCO SANREMO WEGA

Cívka ventilu Parker 230V ZB09 je kvalitní náhradní díl, který by neměl chybět žádné kávové dílně. Tato cívka patří do série ZB pro solenoidové ventily a je vybavena dvoufrekvenčním 3xpin konektorem s možností připojení konektoru 2P E podle EN 175301-803 - typ A. Bezpečnostní normy IEC / CENELEC jsou splněny a cívka také odpovídá evropské směrnici o nízkém napětí.

Díky pracovní teplotě od -10°C do 50°C je tato cívka vhodná pro široké spektrum prostředí a zaručuje spolehlivý provoz. S touto cívkou můžete mít jistotu, že vaše kávovar bude fungovat bez problémů a vy si tak můžete vychutnat skvělou kávu kdykoliv si jenom budete přát. Neotálejte a pořiďte si tuto kvalitní cívku ještě dnes pro dokonalou údržbu vašeho kávovaru.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
B18 8f48 3120032
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se