IMS präzisionssieb 1T 8/10 g H23 B62.51TH23E

B62.51TH23E .

850 Kč (inkl. MwSt.)
WIR VERSENDEN SOFORT
Hinzufügen zum vergleichen0
Zur Wunschliste hinzufügen
Liebe0
Ähnliche Produkte
Beschreibung

IMS präzisionssieb 1T 8/10 g H23 .

Rand ø 62,5 mm - Höhe 23 mm - 253 Löcher .
Flachboden
kreisförmige Löcher mit konischem Querschnitt .
Aisi-Stahl 304 - lebensmittelecht zertifiziert
passender Tamper ø 53 mm .
passend für Maschinen BREVILLE, Modelle BARISTA,
THE BAMBINO PLUS,
THE INFURER & THE DUO TEMP PRO

Made in Italy .

Tento IMS filtr páky je určen pro kávovary značek Sage a Catler a je vhodný pro použití s kávovými dávkami o velikosti 8 nebo 10 gramů. Díky své precizní konstrukci a kvalitnímu materiálu zaručuje optimální výsledky při přípravě kávy.

IMS filtr páky je vyroben z odolné nerezové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky tomu můžete s jistotou využívat tento filtr páky dlouhodobě bez obav z jeho opotřebení či poškození. Navíc nerezová ocel nepřenáší žádné pachy ani chutě, což zaručuje čistotu a zachování autentické chuti vaší oblíbené kávy.

IMS filtr páky je navržen tak, aby co nejlépe extrahoval kávové aroma a chuťové složky z kávových zrn. Díky tomu získáte lahodný a bohatý kávový nápoj s dokonalou pěnou a intenzivní chutí. Filtr páky je také velmi snadno ovladatelný a čistitelný, což usnadňuje jeho každodenní používání a udržování v optimálním stavu.

Pokud jste vášnivým milovníkem kávy a rádi si dopřáváte kvalitní kávové požitky doma, pak je tento IMS filtr páky ideální volbou pro vás. Díky jeho preciznímu provedení a spolehlivému výkonu si můžete být jisti, že každá šálek kávy bude skvěle připravený a plný lahodných chuťových nuancí. S IMS filtrem páky od Sage a Catler si užijete dokonalý kávový zážitek každý den!

Details zum Produkt
A35 1460138
Versand und Porto
Bewertungen
Keine Kommentare

Menü

Teilen Sie

QR-Code

Einstellungen

Erstellen Sie ein kostenloses Konto, um Wunschlisten zu verwenden.

anmelden

Erstellen Sie ein kostenloses Konto, um beliebte Artikel zu speichern.

anmelden