Dárkový poukaz

Dárkový poukaz pro nákup na www.kava.musetti.cz

1 000 Kč (s DPH)
Hodnota poukazu
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Dárkový poukaz .

Dárkový poukaz pro nákup na www.kava.musetti.cz .

Poukaz na křídovém papíru Vám zašleme poštou. 

Jak poukaz použít? 

Vyberte si zboží z celého sortimentu na www.kava.musetti.cz, vložte jej do nákupního košíku, kde také napište kód z poukazu a hodnota poukazu se odečte z celkové částky nákupu včetně DPH a dopravy. 

Jeden poukaz je možné uplatnit pouze na jeden nákup. Pokud využijete poukaz na levnější nákup, zbytek kreditu z poukazu propadá. Pokud poukaz využijete na dražší nákup, můžete rozdíl doplatit. 

Chcete poukaz zaslat přímo zákazníkovi a přidat k němu věnování Vaším jménem? Napište nám a my vše zařídíme zdarma za Vás! 

Dárkový poukaz je skvělým dárkem pro každou příležitost! Tento univerzální dárek umožňuje obdarovanému vybrat si přesně to, co si přeje, z široké nabídky produktů. Dárkový poukaz je ideální pro ty, kteří mají rádi svobodu výběru a chtějí si sami vybrat svůj dárek. Navíc je to skvělý způsob, jak ukázat, že si dárek opravdu promyslíte a chcete, aby obdarovaný byl skutečně spokojen. Dárkový poukaz může být také skvělým řešením pro ty, kteří mají rádi nakupování online a chtějí mít možnost vybírat z bohaté nabídky produktů přímo z pohodlí jejich domova. Dejte svým blízkým nebo známým možnost vybrat si sami ten nejlepší dárek díky dárkovému poukazu!

Detaily produktu
KDDP1000

Konkrétní reference

MPN
KDDP1000
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se