Dárkový box čajů La via del Té Giardini Segreti, 30 sáčků

Dárkový box  čajů La Via del Té , 30ks x 2,5g

Box 28x22,5x9cm , netto 75g

598 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Giardini Segreti je nová čajová kolekce inspirovaná romantickými, nepříliš známými skrytými zahradami, které jsou pastvou pro oči. Šest čajových směsí prodchnutých vůní přírody vás zavede na pomalou cestu květinami a zahradami vzácné krásy.

Krabice 6 druhů sáčkovaných čajů. 

Složení: 

Sguardo sulla città: Sladká směs zelených čajů a květů s vůní citronu, fíků a hroznů, inspirovaná Giardino dell’Iris ve Firenze, místem, které zanechává poetický dojem města. Kosatec je emblémovou květinou města a tento silný odkaz se odráží v této zahradě: místo nesčetných návrhů a tisíce barev, postavené na východní straně Piazzale Michelangelo jako strážce, který má výhled na město.

Oasi nel blu: V roce 1922 koupil malíř Jacques Majorelle, zamilovaný do Marrákeše, palmový háj a postavil si vilu obklopenou zahradou, která se později stala „buen retiro“ Yves Saint Laurent a Pierre Bergé. Jeho exotické rostliny a typické použití Majorelle blue, zvláštní odstín modré barvy, z něj činí místo vzácné krásy, inspirace pro tuto směs zelených čajů s vůní mandarinky a máty, evokující Maroko.

Isola bella: Tato vyvážená směs zelených čajů a květin s intenzivní vůní citrusů a pomerančů je věnována zahradě Isola Bella u jezera Maggiore. Trvalo téměř čtyři sta let a práce stovek architektů, inženýrů, štukatérů a malířů proměnit jednoduchý skalnatý ostrůvek v nádhernou barokní terasovitou zahradu plnou citrusových stromů a vzácných květin, kde volně žijí bílí pávi.

Lago delle ninfee: Monet realizoval asi 250 obrazů, v nichž byly hlavními postavami lekníny: květiny zvláštní krásy, které rostly v jezeře elegantní zahrady jeho domu v Giverny v Normandii, kde malíř žil a zemřel. Zahrada tisíce květin a barev inspiruje tuto kulatou a vyváženou směs černého čaje se sladkou vůní a chutí lesních jahod a broskví, která přetrvává v ústech.

Sentiero degli innamorati: Romantická směs zelených čajů obohacená o květiny, s vůní třešní a yuzu, ovoce velmi oblíbeného v Japonsku. Inspirováno tunelem lásky, velkolepým tunelem vistárie v zahradě Kawachi Fuji na jihu Japonska. Jen na jaře v době květu pohádkových květin, s více než 150 rostlinami a 22 různými druhy vistárií různých barev, tvarů a velikostí, je dokonalým romantickým cílem pro zamilované.

Giardino oltre le mura: Pod nádhernými zříceninami hradu Helmsley, skrytými zdmi, se rozkládá Tajná zahrada. Byla postavena v roce 1759 v srdci Yorkshire, v původním prostředí románu Tajná zahrada, který napsal F. Hodgson Burnett. Tento kout ráje plný barevných květin a vytrvalých rostlin je otevřen pouze na jaře a inspiruje tuto směs černého čaje s odstíny bergamotu a červeného ovoce evokující romantický anglický čajový čas.

Detaily produktu
GFB52
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se