Ovládací deska displeje La Cimbali

Ovládací deska displeje La Cimbali

3 267 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Ovládací deska displeje La Cimbali

CIMBALI
Coffee machine
M26, M39-DOSATRON, M39GT, M39-GT, M39TE-DOSATRON, YP1
CIMBALI
Superautomatic coffee machine
S54
FAEMA
Coffee machine
TEOREMA-A (201404-), TEOREMA-A (202111-), TEOREMA-S (201404-), TEOREMA-S (202111-)
FAEMA
Superautomatic coffee machine

X53, X54

Ovládací deska displeje La Cimbali je nezbytnou součástí každé kávové dílny, která si zakládá na kvalitě a preciznosti přípravy kávy. Tato moderní a elegantní ovládací deska umožňuje snadné a pohodlné ovládání kávovaru La Cimbali, a tím zajistí maximální komfort a efektivitu při přípravě kvalitní kávy.

Díky intuitivnímu designu a jednoduchému uživatelskému rozhraní je ovládání kávovaru La Cimbali s touto ovládací deskou naprosto bezproblémové. Uživatelé mohou jednoduše vybírat z různých možností přípravy kávy, nastavovat teplotu vody, tlak a další parametry, aby dosáhli ideální chuti a aroma jejich oblíbeného nápoje.

Kromě funkcionality je ovládací deska displeje La Cimbali také esteticky působivým prvkem každé kávové dílny. Je vyrobena z kvalitních materiálů a její elegantní design dodá interiéru moderní a luxusní vzhled. Díky své kompaktní velikosti se snadno vejde na každý pracovní stůl a nepřekáží při přípravě kávy.

Pokud hledáte spolehlivou a efektivní ovládací desku pro váš kávovar La Cimbali, pak je ovládací deska displeje La Cimbali tou správnou volbou pro vás. Díky svým vlastnostem a výhodám vám umožní připravit dokonalou kávu každý den a udělat tak vaše zákazníky šťastnými. Nečekejte a pořiďte si tento skvělý doplněk pro váš kávovar ještě dnes!

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
I 1390122
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se