Těsnění skupiny kávovaru BRASILIA

30 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Těsnění  skupiny 2 otvory Carbo. 

T max 400°C.

Těsnění skupiny kávovaru BRASILIA je důležitou součástí každého kávovaru, která zajišťuje správné a bezproblémové fungování stroje. Těsnění skupiny kávovaru BRASILIA je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný vůči teplotním výkyvům a tlaku vody. Díky tomu je zaručena dlouhá životnost těsnění a bezproblémový provoz kávovaru.

Těsnění skupiny kávovaru BRASILIA je navrženo tak, aby dokonale uzavíralo skupinu kávovaru a minimalizovalo únik vody nebo páry během extrakce kávy. To zajišťuje, že každá šálek kávy bude připravena s maximální chutí a aroma. Těsnění je snadno vyměnitelné, což umožňuje snadnou údržbu a opravu kávovaru.

Díky těsnění skupiny kávovaru BRASILIA můžete být jisti, že váš kávovar bude vždy fungovat správně a bez problémů. Investice do kvalitního těsnění je investicí do dlouhodobého provozu vašeho kávovaru a zajištění vynikající kávové zkušenosti pro vaše zákazníky.

Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní Carbo těsnění , pak je těsnění skupiny kávovaru BRASILIA tou správnou volbou pro vás. S ním můžete mít jistotu, že váš kávovar bude vždy připraven k přípravě lahodné kávy a bude fungovat bez problémů. Nechte těsnění skupiny kávovaru BRASILIA zlepšit výkon vašeho kávovaru a poskytnout vašim zákazníkům skvělý kávový zážitek.
Detaily produktu
D32 8B00814
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se