Těsnění pro držák sprchy skupiny kávovaru

51.5x20x1mm, 3 otvory.

21 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Těsnění pro držák sprchy skupiny kávovaru.

51.5x20x1mm, 3 otvory.

Těsnění pro držák sprchy skupiny kávovaru je důležitým prvkem každého espressa. Toto drobné, avšak zásadní dílčí těsnění se nachází uvnitř držáku sprchy skupiny kávovaru a má za úkol zajistit správné těsnění mezi držákem a kávovým filtrem. Díky tomu je zajištěna správná extrakce kávy a vytvoření dokonale chutné a aromatické šálku espressa.

Těsnění je vyrobeno z vysoce odolného materiálu, který je odolný vůči teplotním změnám a tlaku vody. Díky tomu je zaručena dlouhá životnost tohoto dílčího těsnění a bezproblémový provoz kávovaru. Těsnění pro držák sprchy skupiny kávovaru je navrženo tak, aby perfektně sedělo do držáku a zajistilo těsné spojení s kávovým filtrem. To umožňuje optimální extrakci kávy a vytvoření lahodného espressa s bohatou pěnou a intenzivní chutí.

Díky těsnění pro držák sprchy skupiny kávovaru můžete snadno a rychle připravit lahodnou kávu přímo z pohodlí vašeho domova. Stačí vložit kávový filtr s mletou kávou do držáku, zajištění těsným těsněním, a spustit přípravu espressa. Po několika okamžicích si můžete vychutnat skvělou kávu, která vám dodá energii na celý den.

Těsnění pro držák sprchy skupiny kávovaru je nezbytným prvkem každého espressa . Je důležité vybírat kvalitní a odolné těsnění, které zajistí perfektní chutě vaší oblíbené kávy. S tímto těsněním můžete být jisti, že vaše espresso bude vždy dokonale chutnat a bude lahodným zážitkem pro vaše chuťové buňky. Takže pokud hledáte spolehlivé a kvalitní těsnění pro držák sprchy skupiny kávovaru, určitě sáhněte po tomto výrobku a dopřejte si dokonalou kávovou chuť každý den.

Detaily produktu
E29 8s31
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se