Motta | JoeFrex | KD

Motta | JoeFrex | KD

Baristické potřeby - Náhradní sítka, páky a technické vybavení pro kávovary. Nabízíme široký výběr kvalitních náhradních dílů a příslušenství, které zajistí bezproblémový provoz vašeho kávovaru. Ideální pro profesionální baristy i nadšené domácí milovníky kávy.

Baristické potřeby - Kompletní sortiment pro dokonalou přípravu kávy

V naší rozmanité kolekci baristických potřeb s konvičkami na mléko od špičkových výrobců jako jsou Motta a JoeFrex najdete kompletní sortiment vybavení pro vaše každodenní kávové rituály. Každý milovník kvalitní kávy ocení naše široké spektrum produktů, které zahrnuje nejen náhradní sítě a páky, ale také další nezbytné příslušenství jako tampery, konvičky na mléko a mnoho dalšího.

Připravujete-li se na dokonalý cappuccino nebo latte, naše konvičky na mléko jsou pro vás ideální volbou. Vysoce kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují perfektní výsledky při tvorbě pěny. Bez ohledu na to, zda jste profesionální barista nebo nadšený domácí kavárník, naše produkty vám umožní dosáhnout nejlepších výsledků při přípravě vašich oblíbených nápojů.

Naše konvičky na mléko jsou navrženy s ohledem na potřeby kavárenských profesionálů i domácích kutilů. Ergonomický design a odolné materiály zajišťují pohodlné a dlouhodobé používání. Díky preciznímu provedení a pečlivě vybraným materiálům jsou naše konvičky na mléko odolné a snadno udržovatelné.

Kromě konviček na mléko nabízíme také široký výběr dalšího baristického vybavení od výrobců Motta a JoeFrex. Od náhradních sítěk a pák až po speciální tampery a údržbu kávovarů – u nás najdete vše, co potřebujete k přípravě perfektní kávy.

Prohlédněte si naši kolekci baristických potřeb a objevte špičkové produkty od Motty a JoeFrex, které vám pomohou přinést do vaší kavárny nebo domova dokonalý kávový zážitek. S naším vybavením se každý šálek kávy stane jedinečným a nezapomenutelným.

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se