Teploměr s klipem na mléčnou pěnu

Teploměr na mléčnou pěnu ø 45mm .

239 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Teploměr s klipem na mléčnou pěnu . 

Zaručí správnou teplotu mléka a mléčné pěny pro přípravu cappuccino, latte macchiato atd. Dobrý pomocník po začínajícího  baristu .

Teploměr na mléčnou pěnu s klipem na konvičku je ideálním pomocníkem pro milovníky kávy, kteří si rádi připravují lahodnou mléčnou pěnu doma. Tento praktický teploměr vám umožní dosáhnout dokonalé teploty mléka pro vaše cappuccino, latte nebo macchiato.

Díky svému kompaktnímu designu se snadno připevní na konvičku nebo hrnek, což vám umožní měřit teplotu mléka přímo při vaření. Teploměr je vyroben z odolné nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

S tímto teploměrem budete mít vždy přehled o teplotě mléka a budete moci dosáhnout dokonalé konzistence a chuti vaší milované kávy. Už nikdy nebudete muset trávit čas experimentováním s teplotami a riskováním příliš horké nebo příliš studené mléčné pěny.

Teploměr na mléčnou pěnu s klipem na konvičku je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy, který si chce vychutnat skvělou kávu přímo z pohodlí svého domova. S tímto teploměrem budete mít vždy jistotu, že vaše mléčná pěna bude dokonalá a vaše káva bude chuťově bezchybná.

Nechte se tedy unést světem kávy a vyzkoušejte tento skvělý teploměr na mléčnou pěnu s klipem na konvičku. Vaše každodenní kávová zkušenost bude díky němu ještě lepší a chutnější.

Detaily produktu
1251098
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se